Najbardziej efektywny sposób na spakowanie i przeniesienie biura!


Zapytaj kogokolwiek, a powie Ci, że przeprowadzka to prawdziwy ból, z którym nikt nie chce sobie poradzić. Często, gdy jesteś w trakcie przeprowadzki, jedynym miejscem wytchnienia jest miejsce pracy. Co jednak robisz, gdy musisz przenieść pracowników i przestrzeń biurową? To zadanie może wydawać się bardzo skomplikowane, ale prawda jest taka, że ​​biura muszą być tak zwinne i zwinne, jak Twoja rodzina, a może nawet bardziej. Niezależnie od tego, czy rozszerzasz produkcję i chcesz powiększyć swoje biura korporacyjne, zmniejszyć rozmiar firmy, czy po prostu przenieść się do innej przestrzeni w innym miejscu, musisz to zrobić tak szybko, jak to możliwe. Oto kilka wskazówek dotyczących najbardziej efektywnych sposobów pakowania i przenoszenia przestrzeni biurowej.

Kawałek po kawałku

Jednym ze sposobów zapewnienia, że ​​przeprowadzka biura powoduje jak najmniej przestojów, jest przeprowadzanie jej etapami. Jeśli możesz najpierw wyjąć wszystkie zbędne komponenty ze starych biur do nowych domów, to jest to mądry pomysł. W takim razie dlaczego nie sprawdzić, czy niektórzy pracownicy zaplecza mogą wyjść i przenieść kierownictwo zaraz po zamknięciu w piątek? Może nie każdy myśli o zajęciach po pracy, ale jeśli twoje biuro jest wystarczająco małe, a personel jest chętny, możesz to zrobić dość szybko. Kup wszystkim pizzę jako wyraz wdzięczności, gdy znajdziesz się w nowym domu.

Innym niezbyt pożądanym pomysłem na wyprowadzkę z nieco większego biura jest zapraszanie ludzi do przychodzenia w weekendy. Jeśli każdy może zabrać własne zapasy i inne rzeczy we własnym pojeździe, możesz zabrać biurka, komputery i większy sprzęt w pickupach. Dopóki przeprowadzka nie jest zbyt daleko, a biura nie są zbyt duże, możesz zrobić sobie na to weekend!

Przeprowadzka profesjonalistów

Jeśli żaden z tych pomysłów nie brzmi tak, jakby pasował do Twojego biura, może być konieczne skontaktowanie się z firmą przeprowadzkową. Przeprowadzka profesjonalistów może naprawdę wykonać tę pracę tak szybko, jak sobie życzysz. Nadal powinieneś upewnić się, że każdy osobiście dostanie wszystkie swoje rzeczy osobiste (że jajko nie jest czymś, za co Twoje biuro powinno odpowiadać), ale poza tym firma przeprowadzkowa to świetny pomysł.

Pracując z profesjonalistami zajmującymi się przeprowadzkami, zyskujesz więcej niż tylko najszybszy sposób na przeprowadzkę biura. Pracujesz również z ludźmi, którzy wiedzą, co robią, są w stanie dostrzec potencjał złych decyzji i odciągnąć Cię od nich. Są również ubezpieczeni. Możesz myśleć, że twój zespół jest najlepszy z najlepszych, ale jeśli masz ich po godzinach i uszkodzą część twojego sprzętu lub zranią siebie lub kogoś innego, to tylko jedna z tych rzeczy, na które nie możesz być zbyt ostrożny o.