Jak spakować biuro domowe do przeprowadzki


Trzej najlepsi kandydaci do nagrody Najtrudniejszy pokój do spakowania to garaż, kuchnia i… Twoje domowe biuro. Biuro domowe? Naprawdę?

Tak.

Przede wszystkim Twoje domowe biuro będzie zawierało bardzo ważne dokumenty, na których utratę po prostu nie możesz sobie pozwolić. Ponadto książki można znaleźć w prawie każdym biurze domowym, a książki zapakowane w pudełka mogą być bardzo ciężkie.

Po drugie, twoje domowe biuro będzie również miało drogi sprzęt elektroniczny – komputery, monitory, drukarki, skanery, kopiarki, telefony stacjonarne, routery Wi-Fi itp. Jak więc spakować wszystkie te elementy wyposażenia biurowego, aby przetrwać ruch z zerową liczbą punktów? uszkodzić?

I po trzecie, zdecydowanie nie należy lekceważyć procesu pakowania i przenoszenia mebli biurowych – biurka, krzesła, regały, szafki na dokumenty, szuflady i tak dalej. Czy będziesz w stanie samodzielnie spakować meble biurowe?

Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi pakowania w biurze domowym, aby mieć jasny obraz tego, co jest potrzebne do prawidłowego i wydajnego spakowania domowego biura.

Zdobądź odpowiedni rodzaj materiałów opakowaniowych
Pakowanie biura domowego może być dość trudne ze względu na wszystkie ważne i drogie przedmioty w nim zawarte. Aby móc zapewnić niezbędną ochronę poufnych dokumentów, sprzętu biurowego i mebli biurowych, będziesz musiał z dużym wyprzedzeniem przygotować odpowiednie materiały opakowaniowe.

Oto lista potrzebnych materiałów do pakowania w biurze domowym:

Mocne pudełka kartonowe
Jedno jest pewne – nie możesz spakować domowego biura bez wygody w postaci wytrzymałych pudeł kartonowych o różnych rozmiarach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz używać tylko zupełnie nowych pudełek zakupionych w sklepie z artykułami biurowymi lub od lokalnej firmy przeprowadzkowej.

Jeśli masz trochę czasu do stracenia, najlepiej w ramach swojego budżetu kupić pudła do przeprowadzki za darmo – prosząc przyjaciół, współpracowników i sąsiadów o wszelkie niepotrzebne pudełka kartonowe lub sprawdzając w lokalnych firmach, czy nie ma resztek. pojemniki kartonowe.

Pakując sprzęt do domowego biura, należy użyć oryginalnych pudełek, w których zostały dostarczone urządzenia elektroniczne, ponieważ zapewniają one najlepszą możliwą ochronę na drodze. Miejmy nadzieję, że zachowasz gdzieś oryginalne opakowanie, prawdopodobnie ułożone w swoim magazynie. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiał po prostu znaleźć mocne pudełka o podobnych rozmiarach i użyć znacznie więcej ochronnych materiałów opakowaniowych niż w przypadku oryginalnych pudełek.

Gdzie zdobyć darmowe pudełka do przenoszenia: pełna lista kontrolna na stronie http://autovip24.pl/.

Papier do pakowania
Skuteczne spakowanie domowego biura będzie również wymagało dużej ilości papieru do pakowania. Będziesz potrzebować czystego, miękkiego, białego i niezawierającego atramentu papieru gazetowego, aby chronić wszystkie delikatne przedmioty w domowym biurze, takie jak elementy sprzętu elektronicznego. Nigdy nie używaj gazet do pakowania rzeczy w biurze, ponieważ atrament może przenieść się na niektóre delikatniejsze powierzchnie i na zawsze zrujnować cenne rzeczy.

Opakowanie zawierające 200 arkuszy papieru do pakowania kosztuje około 10 USD i można je kupić w Internecie lub w sklepie z artykułami biurowymi.

Pakowanie materiałów do przeprowadzki, bez których nie możesz się obejść

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa będzie bardzo przydatna podczas pakowania elektroniki i mebli w domowym biurze.
Folia bąbelkowa zapewnia najlepszą ochronę wszystkich delikatnych przedmiotów znalezionych w Twoim domowym biurze – od delikatnych części mebli biurowych (szklane panele, szklane drzwi itp.) Po łatwo tłukącą się elektronikę wewnątrz biura. Pęcherzyki wypełnione powietrzem służą jako miękkie poduszki, aby chronić te delikatne przedmioty przed niebezpieczeństwami na drodze.

Taśma pakowa i markery do etykietowania
Nie kupuj po prostu najtańszej taśmy do pakowania, jaką możesz znaleźć – zamiast tego zapłać kilka dodatkowych dolarów, aby otrzymać kilka rolek wysokiej jakości taśmy do pakowania, która dobrze się sprawdzi przy mocowaniu wszystkich materiałów ochronnych i zabezpieczaniu przenoszonych pudeł.

Jeśli chodzi o markery, prawdopodobnie będziesz mieć kilka przyzwoitych markerów gdzieś w biurze domowym. O ile marker nadaje się do etykietowania pudełek, jest wystarczająco dobry, aby można go było używać do pakowania w biurze domowym.